Ośrodek wczasowy i wypoczynkowy pensjonat Władysławowo

Ośrodek wypoczynkowy Władysławowo, pensjonat Władysławowo – oferujemy Państwu komfortowe noclegi praktycznie w centrum Władysławowa. Władysławowo to miejscowość położona nad samym morzem w otoczeniu pięknych, rozległych i piaszczystych plaż. Ośrodek wczasowy i wypoczynkowy podzielić można na dwa obiekty: Ośrodek Bursztyn zlokalizowany przy ulicy Spokojnej 17 oraz Willę Albatros, która znajduje się przy ulicy Brzozowej 17. Oba ośrodki wczasowe w ofercie proponują Państwu pobyty indywidualne, zielone szkoły, zorganizowane wczasy zakładowe i pobyty grup zorganizowanych, a także turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnej cenie.

Oba obiekty zlokalizowane są w samym centrum Władysławowa w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych, którymi są morze, plaża i liczne restauracje oferujące nadmorskie menu. Decydując się na wypoczynkowy pobyt w pensjonacie “Bursztyn” spodziewać się można wygodnych i dobrze wyposażonych pokoi tuż obok słynnej Alei Gwiazd Sportu. Pensjonat to obiekt sezonowy, w pozostałych miesiącach przyjmujemy wyłącznie grupy zorganizowane po wcześniejszych uzgodnieniach. Pokoje w ośrodku wczasowym Bursztyn wyposażone są w samodzielne łazienki i balkony oraz posiadają telewizję i dostęp do Internetu bezprzewodowego. Ośrodek wypoczynkowy Władysławowo – posiada certyfikat który jest potwierdzeniem możliwości przyjęcia turnusów rehabilitacyjnych.

Drugi obiekt wypoczynkowy oferowany przez Właścicieli Ośrodka Bursztyn to Willa Albatros. Jest to kameralny obiekt zapewniający około 20 miejsc noclegowych w wygodnych, komfortowych i bogato wyposażonych pokojach – obiekt w sezonie wypełniony jest przez najbardziej wymagających Gości z całej Polski. Willa Albatros oferuje pokój 2 osobowy oraz pokój 2-3 osobowy wyposażony. Znajdziemy tutaj także pokój 3-4 osobowy, w którym są kanapa rozkładana i dwa łóżka pojedyncze, a także pokój 4 osobowy, tak zwany rodzinny, który składa się z dwóch pomieszczeń z pokoju dziennego i części sypialnej. Nie czekajmy dłużej – warto zaplanować swój letni urlop już dziś i zdecydować się na pobyt w jednym z tych ośrodków. Ośrodek wczasowy Władysławowo oraz pensjonat Władysławowo czekają na zapisy gości na nadchodzący sezon wakacyjno – urlopowy.