Ośrodek Bursztyn

Pensjonat “Bursztyn” to Ośrodek Wczasowo – Wypoczynkowy położony w centrum Władysławowa, blisko morza i plaży. Pensjonat Władysławowo – oferujemy komfortowe pokoje nad morzem – 200 m od plaży, nieopodal Alei Gwiazd Sportu. Pensjonat Bursztyn to obiekt sezonowy czynny od kwietnia do października. W pozostałych miesiącach ośrodek wypoczynkowy we Władysławowie przyjmuje grupy zorganizowane po wcześniejszych ustaleniach.

zobacz wirtualny spacer

W ośrodku zapewniamy komfortowe pokoje do wynajęcia – wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony oraz wyposażone są w telewizję i bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi. Budynek wyposażony jest w windę.

Posiadamy Certyfikat Ośrodka nr OD/22/09/17 (ważny do 09.05.2020) oraz Certyfikat Organizatora Turnusów Rehabilitacyjnych nr OR/22/03/17 (ważny do 15.02.2020) potwierdzające, że w naszym ośrodku mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne. W przypadku chęci skorzystania z oferty turnusów rehabilitacyjnych prosimy o kontakt

W odległości ok. 200m od naszego ośrodka znajduje się Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich “Cetniewo” z kompleksem basenów i zjeżdżalnią wodną, szczególnie pożądaną przez dzieci.

Atrakcyjne położenie, bliskość morza, kameralność, domowa kuchnia i miła atmosfera to nie jedyne atuty. Aby urozmaicić  pobyt i pokazać piękno okolicy organizujemy dla grup wycieczki autokarowe, rejsy statkiem, biesiady kaszubskie, wieczorki taneczne, grill z pieczeniem kiełbasek oraz wycieczki piesze po okolicy.
Ośrodek wczasowy Władysławowo – serdecznie zapraszamy turystów na wczasy nad morzem!